Home / Nieuws / Nieuwsberichten

Vragen

Ga voor gezond journaal bij Jetix

woensdag 15 april 2009
Ga voor gezond journaal bij Jetix

Wekelijks is op Jetix het 'Ga voor gezond' journaal te zien. Deze week gaat de aflevering van Ga voor gezond! over je lichaam. Het probleem van deze week gaat over poepen op school.

Ga voor gezond! is een jaarlijkse, nationale scholenactie bestemd voor kinderen uit groep 1 tot en met 8 van de basisschool. Met Ga voor gezond! kunnen kinderen, leerkrachten en hun ouders op een speelse en educatieve manier met gezondheid en veiligheid op school bezig zijn. Ruim 1700 basisscholen in Nederland doen mee aan deze derde editie van Ga voor gezond!.

 Ga voor gezond! laat zien dat bezig zijn met gezondheid heel leuk is. Het programma richt zich op vijf gezondheidsthema’s: eten en drinken, bewegen, je lichaam, lekker in je vel en binnen en buiten.

In het probleem van deze week komen de volgende onderwerpen aan bod:

  • Wat is poep?
  • Hoe ziet de ideale drol eruit?
  • Hoe vaak moet je poepen?
  • Niet kunnen poepen op school.

Bekijk de uitzending via http://www.gavoorgezond.nl/index.cfm?act=video.tonen

 

Bron: NIGZ

Deel deze informatie